Tai leistų į rinką patekti daugiau dalyvių

Tai leistų į rinką patekti daugiau dalyvių

„Mano smegenys man sako„ valgau tris patiekalus “, bet iš tikrųjų valgau tris kartus per valgį“, – sako jis. Galiausiai jis išvyko gydytis po to, kai žmona jam pateikė ultimatumą. Po darbo su Friedmanu jis sako: „Aš supratau, kad galbūt turiu valgymo sutrikimą. Gydymas buvo nauja pradžia “.

Kai Rivera susitiko su Tysono dietologu, ji paprašė struktūros, kuri jai buvo suteikta UT. „Jei galite man duoti mitybos planą, to ir laikysiuosi“. Vietoj to, Rivera prisimena: „Ji nusijuokė ir pasakė:„ Mes ne taip elgsimės “.“ Pirmą kartą visi maisto produktai jai buvo „legalizuoti“ – vienintelė taisyklė buvo valgyti tris kartus per dieną ir trys užkandžiai. „[Dietologė] skatino mane kiekvieną kartą valgyti baltymus, riebalus ir angliavandenius. „Jei valgysite spurgą ir dešrelę, man tai patinka.“ “Maisto apribojimas buvo žingsnis sustabdant ribojimo ir besaikio ciklo nutraukimą.

Terapijoje Meginness dirbo pagal strategiją, pavadintą „pagauti savo mintis“, – sako jis. „Kai turi mintį, tai tik mintys. Tai, ką darote po to, padeda priimti tuos sprendimus. Aš galiu tai traktuoti kaip tiesą arba kaip melą. Ar aš toks alkanas? Ne, aš valgiau, esu sotus. Man nereikia to imtis, galiu išmesti [tą mintį] ir eiti toliau “.

Terapijoje Meginness taip pat sprendė santuokos sunkumus. „Turėjau pasiruošti, kad kai mane paleis, mano žmona gali nelikti su manimi ir vaikais. Ar galėčiau tai sutikti ir tęsti sveikimą? Buvo tikrai sunku. [Friedmanas] buvo toks: „Jūs turite pasirinkti: ar ketinate tai padaryti patys, ar grįšite namo į šeimą, ar ne?“ “Kai jis nusprendė bet kokiu atveju tęsti gydymą, jo žmona pripažino, kad pasirenka gydyti savo sutrikimą. „Tiesą sakant, dabar mes esame klestinčioje santuokoje“.

Kūno priėmimas taip pat yra pagrindinė BED gydymo dalis, sako Lampertas, ypač kultūroje, kurioje apdovanojamas didelis „Pusė jų dydžio! žurnalo ypatybes. Jos pacientai dažnai sako: „Aš nejaučiu, kad man kada nors pakaks, tad kokia prasmė“. Tačiau Lampertas sako: „Jūs galite priimti savo kūną ir džiaugtis tuo, ką jis daro, kol dirbate, kad jis jaustųsi geriau. „Šiandien galiu savimi pasirūpinti; Man nereikia laukti, kol numesiu svorio. “Tie nedideli laimėjimai gali kauptis meistriškumu„ Aš galiu tai padaryti “.“ Rivera nepaaiškinamai pradėjo priaugti svorio po gydymo Tysonu; galiausiai jai buvo diagnozuotas policistinių kiaušidžių sindromas – hormoninis sutrikimas, galintis sukelti svorio padidėjimą. Kai tai buvo kontroliuojama, ji vėl pradėjo mesti svorį. Jei ne anksčiau įsteigtas psichikos sveikatos fondas, ji sako, kad galbūt atsisakė. „Nors mano kūnas pasikeitė į tai, ką laikiau neigiamu, vien tai, kad galėjau neatsilikti nuo maisto legalizavimo ir gydymo, suteikė man daug jėgų“, – sako ji.

Pasak Tysono, ciklą sustabdęs bingeris numes apie 10 procentų savo kūno svorio. Tai nėra pakankamai seksualu realybės TV šou atskleidimui, tačiau tai yra reikšmingas sveikatos pagerėjimas, kuris gali pagerinti kraujospūdį ir širdies sveikatą. „Tai nėra greiti 100 svarų, bet aš sakau pacientams, kad čia tikslas yra jaustis kontroliuojamam. Jei nevalgysite 1200 kalorijų tris kartus per dieną per išgertuves, ar tai sumažins jūsų svorį? Žinoma, bet ne staiga “. Daugeliui prekeivių svorio metimas yra tiesiog puiki premija, kurią teikia psichinės sveikatos gerinimas. Galbūt nuo to laiko, kai pirmą kartą kreipiausi į gydymą dėl BED, numečiau 50 kilogramų, bet man svarbiausia pergalė buvo valgyti sausainį, tris ar septynis, ir tegul būna taip. Tai nereiškia, kad kitą dieną nenusipelniau sportuoti, sveikai maitintis, būti mylimam ar mylėti save.

Taigi kodėl terapijai neskiriamas toks pat spaudimas kaip svorio mažinimo įrankiui, kurį gauna „Whole30“ ir „CrossFit“?

„Jei turite ką produktoapzvalga.top nors kenčiančio savo laiku, labai sunku gauti priežiūros leidimą.“ Pirma, sako Tysonas, gydytojai turi pasivyti BED, kad būtų pirmoji gynybos linija savo pacientams. „Jei žmonės žinotų, kad su jais nebus elgiamasi taip:„ O, dar vienas nutukęs pacientas, kuris nedarys to, ko aš noriu “, tai sumažins gėdą“, – sako jis. Prastas kalorijas ribojančių dietų sėkmės rodiklis buvo gerai dokumentuotas, ir jis yra nusivylęs gydytojais, kurie ir toliau rekomenduoja juos savo pacientams. Jis sako, kad atėjus neblaiviam vaistui „Vyvanse“, kuris taip pat skirtas ADHD stimuliatoriui, kuris, pasak Friedmano, padeda kai kuriems bingeriams valdyti su valgymu susijusį impulsyvumą, padėjo pakelti BED (Tysonas yra vaistų gamintojo fakultete), tačiau jis įspėja, kad gydytojai neturi rekomenduoti vieno vaisto. „Kol jūs taip pat rekomenduosite terapiją ir dietologą, jie bus gydomi ir pamatys sėkmę“.

„Tobulame pasaulyje mes tikrintume žmones dėl jų valgymo elgesio, o ne tiek dėl svorio“, – sako Lampertas. „Jų elgesys mums daugiau pasakytų apie vietą, kurioje mes keičiamės“.

Nepadeda tai, kad persivalgymas ne visada vertinamas kaip sutrikimas. Kai pirmą kartą pradėjau gydymą, jaučiausi juokingai prisipažinusi, kad aš, funkcionalus suaugęs žmogus, galiu leisti, kad visą savaitę padiktuotų dubenėlis tortilijos traškučių ir ąsotis margaritų. Friedmanas dažnai girdi nenorinčius pacientus sakant tokius dalykus kaip „aš netelpau – net netilpsiu į kėdes“. Ji sako: „Problema ta, kad žmonės nesieja su savo svoriu kovojančių žmonių su valgymo sutrikimų gydymu. Jų suvokimas tikrai pasenęs, visus šiuos anoreksikus reikia pamaitinti “.

Kenčiantys nuo BED linkę būti daug pasiekę asmenys, kurie negali susitaikyti su tuo, kad negali tiesiog priversti sustoti vien tik valios pastangomis, o tai, pasak Tysono, yra ironiška. „Tai pacientai, kurie padarė neįtikėtinai sunkių dalykų – filantropinį darbą, misijos darbą, ištvėrė labai sunkias aplinkybes, – sakyti, kad tai yra kažkas, kas susiję su valios trūkumu, tai tik nėra šių žmonių profilis“.

Didelis daugumos lankytojų funkcionalumas rodo dar vieną priežastį, kodėl daugiau BED turinčių žmonių negauna reikiamos pagalbos: draudimo. Friedman pažymi, kad ji kovoja su draudimo bendrovėmis „kiekvieną dieną“ dėl pacientų, kuriuos draudikai laiko pernelyg funkcionaliais, kad gautų psichiatrinę pagalbą. „Jie kiekvieną dieną eina į darbą, bet tada grįžta namo penktadienį 5 valandą ir visą savaitgalį valgo be jokio gyvenimo kokybės, socialinės paramos. Kai turite 18-metę, kuri negali baigti pirmųjų kolegijos metų, tai lengvai įgyjama. Bet jei turite žmogų, kuris kenčia savo laiku, tai labai sunku gauti leidimą rūpintis “.

Lampertas sako, kad norint pamatyti rezultatus, pacientui reikia mažiausiai 12 CBT seansų, o vidutinė buvimo „Emily“ programoje trukmė yra nuo metų iki pusantrų. Tačiau tokia pagalba ne visada yra prieinama. Rivera turėjo mokėti iš savo kišenės už darbą su Tysonu, įskaitant vaistus nuo depresijos ir ADD. Vienu metu už receptus ji mokėjo 250 USD. Laimei, jos vyras yra ER gydytojas. „Jei neturėčiau jo paramos, niekada negalėčiau sau leisti gydytis. Esu labai dėkingas, kad galėjau patekti į šią vietą, bet tada pagalvoju, kiek žmonių yra ir jie negali sau to leisti. Jiems tik sakoma, kiek jiems trūksta savitvardos “.

Nebūk storas, bet taip pat nesielk taip, kaip tau per daug rūpi tavo svoris. Kartais ši stigma kyla iš pačių draudimo bendrovių. „Paprastai, kai prašau intensyvesnio gydymo, man sako:„ Šis pacientas gali kreiptis į svorio stebėtojus “, – sako Friedmanas, kuris pažymi, kad dabartinis draudikų taikomų priežiūros kriterijų lygis yra pagrįstas anoreksija ar bulimija. Draudikai tada sako: „Jie nenumetė svorio, nemetė, todėl jiems nereikia gydymo“. Ji sako, kad terapeutai dirbo, kad sukurtų naujus priežiūros kriterijus, kuriais būtų sprendžiami funkciniai sutrikimai ir stresas dėl svorio.

Aš susisiekiau su dviem draudikais, su kuriais Friedmanas ir Lampertas dažnai dirba, ir abu sakė, kad jie apima CBT dėl valgymo sutrikimų. „Optum“ atstovas spaudai sakė, kad besaikis valgymo sutrikimas yra įtrauktas į tai, „kai tikslinga tenkinti [pacientų] klinikinius poreikius ir tikslus“, ir Sveikatos priežiūros paslaugų korporacijos (kuri vykdo kelis „Blue Cross Blue Shield“ planus) atstovas spaudai sakė: CBT yra vienas iš labiausiai paplitusių valgymo sutrikimų gydymo būdų ir jį remia mūsų elgesio sveikatos programa.

Tysonas tikisi išgirsti daugiau triukšmo iš tokių grupių kaip Valgymo sutrikimų koalicija ir Valgymo sutrikimų akademija, kad galėtų kviesti į konferencijas, kuriose būtų aptartas geresnis aprėptis. Friedmanas sako, kad sergantieji BED turėtų būti patogūs, kai kartu su savo draudimo bendrovėmis pasirūpina tinkama priežiūra. „Pacientai paskambins ir pasakys:„ neteisinga, kad nesulaukiu šios priežiūros “, o draudimas daug greičiau ir efektyviau išklausys pacientą.

Amerika taip pat turi daug nueiti savo neryžtingo požiūrio į mitybą ir maistą atžvilgiu. Nebūk storas, bet taip pat nesielk taip, lyg tau per daug rūpėtų tavo svoris. Meginness sako, kad po gydymo jis jautė papildomą spaudimą valdydamas savo valgymą kaip vyras. „Tikimasi, kad vaikinai galės mėgautis bagažinėmis ir visa tai vyrišku maistu bei mėsa ir nesijaudinti dėl porcijų“. Eidamas į socialinius renginius jis iš anksto planuoja, ką valgys, tačiau sako: „Sunku matyti, kaip šie kiti vaikinai du ar tris kartus užpildo lėkštes. Tai verčia mane norėti būti panašiam: „Na, padarykime tai“.

Net neįsigilindama į svorio valdymą, Meginness numetė 65 kilogramus, kreipdamasi į savo besaikį gydymą. Dabar, kai jaučia IT streso sukeltą stresą, jis žaidžia telefone arba eina žaisti su savo vaikais. Tačiau jam svoris yra antraeilis dalykas po didžiausių jo gyvenimo pokyčių nuo gydymo. „Anksčiau daug šaukdavau ir rėkdavau ant savo vaikų. Aš nebuvau labai malonus žmogus. Dabar esu laimingesnis ir tai matau “, – sako jis. Kalbėdamas apie tokius žmones kaip jis, Rivera, aš ir visi kiti, kaip mes, jis sako: „To visuomenė nesupranta – jie nori greitai išspręsti situaciją ir tuoj patenkinami. Jei radote pagrindinę priežastį, jums nereikia „Nutrisystem“, „AdvoCare“ ar kitų.

Vamzdinis apvalkalas su žiedais abiejuose galuose – taip Jungtinės Tautos apibūdina „vienintelį moterų inicijuotą dvigubos apsaugos įtaisą, kuris, kaip manoma, veiksmingai užkerta kelią LPI ir nėštumui“. Įdėjus į makštį ar išangę, jis neleidžia skysčiams patekti iš vieno žmogaus kitam. Jausmas panašus į įprastą prezervatyvą, net jei iš pradžių atrodo kur kas negražiau.

Atsižvelgiant į jų paprastą dizainą, tikėtina, kad vidiniai prezervatyvai, dažniau žinomi kaip moteriški prezervatyvai, tam tikra forma buvo naudojami amžiams. Tiesą sakant, pirmasis užregistruotas prezervatyvų naudojimas susijęs su moterišku prezervatyvu. Apsinuodijusi karaliaus Minoso, gyvenusio maždaug 3000 m. Pr. M. E., Sperma, neva, lėmė daugelio meilužių mirtį. Todėl, pasak legendos, Minosas suformavo vidinį prezervatyvą iš ožkos pūslės, kad apsaugotų savo seksualinius partnerius. Mažai kas pasikeitė, išskyrus papročius: vietoj skorpionų, gyvačių ir medžio utėlių – praneštų Minoso nuodų šaltinių – šiandien bijome virusų, kurie gali slypėti kūno skysčiuose.

Moteriškas prezervatyvas, kaip šiuolaikinė prekė, buvo Danijos visuomenės sveikatos įžymybės ir vaisingo išradėjo Lasse Hessel idėja. Kiti Hesselio kūriniai yra dietos tabletės, komiksas, vidaus krioklių sistema, krūties vėžio testas, ankstyvoji „Viagra“ versija moterims ir televizijos laida. Danijoje jis gavo slapyvardį „Sveikatos milijonierius“.

Devintojo dešimtmečio pradžioje Hessel išgirdo danų ginekologą Fritzą Fuchsą kalbant apie naują rykštę AIDS ir kliūtis, su kuriomis moterys susiduria apsisaugodamos nuo infekcijos. Pokalbio metu Fuchs paprašė Hessel sukurti moterišką prezervatyvą. Tą dieną Hesselis pagamino pirmąjį prototipą, nupjovęs keletą ligoninės pirštinių ir lygintuvu sujungęs delnus dengiančias vietas. Išradimas Europoje pasirodė parduotuvėse 1990 metais. JAV Maisto ir vaistų administracija galiausiai patvirtino vidinį prezervatyvą, skirtą parduoti vidaus rinkoje 1993 m.

Produktas nuo pat pradžių buvo stipriai politizuotas. Vienas iš pirmųjų pagrindinių leidinių, kuriame paminėtas vidinis prezervatyvas, „Forbes“ nepiešė labai glostančio paveikslo. 1993 m. Kritikuodami FDA, Peteris Brimelow ir Leslie Spencer pažymėjo: „Ta pati agentūra, kuri sulaiko potencialiai naudingus vaistus, linkusi tapti atsaini, kai prieš ją ateina politiškai madingi produktai. Taigi agentūra reagavo į feministinį spaudimą patvirtinti labai nesėkmingą moterų prezervatyvą “.

Vidinis prezervatyvas buvo sutiktas įtariai ir atmestinai Jungtinėse Valstijose – šalyje, kurioje vyksta karas dėl politinio korektiškumo.

Keista, kad griežtas FDA reguliavimo procesas tam tikrose žiniasklaidos priemonėse buvo vadinamas silpnu, o feministinė parama buvo laikoma sveikatos produkto trūkumu. Tačiau vidinis prezervatyvas buvo sutiktas įtariai ir atmestinai Jungtinėse Valstijose – šalyje, kurioje vyksta karas dėl politinio korektiškumo. Demonstruodamas vidinį prezervatyvą, kurį savo televizijos laidoje žaidė juokdamasis, Rush Limbaugh pasiūlė, kad prietaiso naudoti neįmanoma. Šis pašaipus požiūris ilgam apibrėžtų žiniasklaidos požiūrį į vidinius prezervatyvus.

* * *

Moteriško prezervatyvo klestėjimo laikas buvo trumpalaikis. „Google Ngram“ grafikas rodo, kad knygose šis terminas buvo pradėtas vartoti pusiau reguliariai devintojo dešimtmečio viduryje. Jo naudojimas pasiekė piką dešimtojo dešimtmečio pabaigoje ir nuo to laiko nuolat mažėjo. „Femidom“, kuris yra ne anarcha-feministinės pankų grupės pavadinimas, o moterų prezervatyvo sinonimas, šiek tiek atsilieka, o jo vartojimas pasiekė viršūnę 2003 m., Bet ir staigiai sumažėjo iškart po to.

Faktas, kad produkto priešdėliai „moterys“, leidžia manyti, kad jis laikomas mažesne ar bent jau ne tokia standartine kontracepcijos pagrindo versija. Tai taip pat klaidingas pavadinimas, nes „moterišką“ prezervatyvą galima naudoti analinio (vyriško ir moteriško), taip pat lytinio sekso metu.

JAV ir Europoje moterų prezervatyvas ir toliau buvo laikomas išblukusiu ir neveiksmingu. Todėl dėmesys nuo vartotojų rinkų nukrypo į tarptautinę plėtrą. 2002 m. „Female Health Company“ laimėjo karalienės apdovanojimą už verslą, garbę pripažįstant JK įmonių pasiekimus. Apdovanojimas buvo suteiktas ne tvaraus vystymosi ar inovacijų kategorijoje, o kaip tarptautinės prekybos kategorijos dalis, sustiprinant mintį, kad moterų prezervatyvas iš esmės tapo besivystančio pasaulio eksportu.

Moterų sveikatos bendrovė turi patentus labiausiai paplitusiai vidinio prezervatyvo formai – FC2, kuri yra vienintelė FDA patvirtinta vidinio prezervatyvo forma. Ateityje tai gali pasikeisti, nes JAV Nacionalinė moterų prezervatyvų koalicija pasisako už tai, kad FDA pergrupuotų moterų prezervatyvą į tą pačią kategoriją kaip ir vyrų prezervatyvas. Tai leistų į rinką patekti daugiau dalyvių. JAV didžioji dalis „Female Health Company“ pardavimų tenka JAV Tarptautinės plėtros agentūrai, Brazilijos ir Pietų Afrikos sveikatos ministerijoms ir JT.